Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.7
489 beoordelingen
Toppers!Tjapco op 20-11-2018
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018

Aanbiedingen

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 20 meter

Artikelnummer: 024307
incl. BTW € 24,68  21,74
excl. BTW € 20,40 € 17,97
1 op voorraad
Werkelijke voorraad. OP = OP

Omschrijving

  • 20 Meter duplex glasvezel patchkabel
  • LC / LC Connector
  • Connector met ceramice ferrule
  • Multimode
  • Duplex
  • I-VH 2G50/125µ
  • Halogeen vrij
  • 50/125µm fiber 
  • Fiber class OM3
  • Kabel diameter 3 mm
  • Connectors met twee kleuren connector
  • Kabel kleur aqua groen
  • Per stuk verpakt met test rapport

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 20