Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.4
484 beoordelingen
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018

Aanbiedingen

Diversen modular jack

Keystone met RCA female - F-connector female (Coax)
Artikelcode: 028539
  • Snap-in Keystone / Modular jack
  • Past in alle standaard Keystone panelen
  • Kleur: wit
Meer informatie
incl. BTW € 3,25
excl. BTW € 2,69
Op voorraad
Keystone met IEC female (Coax) > F-Type female (Coax)
Artikelcode: 028485
  • Keystone module Coax past in alle standaard keystone of modular jack panelen
  • Kleur: wit
  • Connector: IEC female (Coax) > F-Type female (Coax)
Meer informatie
incl. BTW € 3,25
excl. BTW € 2,69
Op voorraad
incl. BTW € 3,25
excl. BTW € 2,69
Op voorraad
incl. BTW € 4,50
excl. BTW € 3,72
Op voorraad
Keystone Adapter ST Simplex Multimode
Artikelcode: 063146
  • ST simplex multimode connector
  • Kleur : Zwart
  • Let op of deze keystone ook geschikt is voor het inbouw frame
Meer informatie
incl. BTW € 2,47
excl. BTW € 2,04
Op voorraad
Keystone Adapter Tulp rood
Artikelcode: 062996
  • Diepte: 22.5 mm
  • 2 x RCA-aansluiting
  • kleurcode rood
  • Materiaal behuizing: kunststof wit
Meer informatie
incl. BTW € 3,11
excl. BTW € 2,57
Op voorraad
Keystone Adapter Tulp wit
Artikelcode: 063009
  • Diepte: 22.5 mm
  • 2 x RCA-aansluiting
  • kleurcode wit
  • Materiaal behuizing: kunststof wit
Meer informatie
incl. BTW € 3,11
excl. BTW € 2,57
Op voorraad
Keystone Adapter Tulp geel
Artikelcode: 063016
  • Diepte: 22.5 mm
  • 2 x RCA-aansluiting
  • kleurcode geel
  • Materiaal behuizing: kunststof wit
Meer informatie
incl. BTW € 3,15 € 1,25
excl. BTW € 2,60 € 1,03
48 op voorraad
Keystone Adapter USB
Artikelcode: 064037
  • USB 2.0
  • Aansluiting 1:USB A
  • Aansluiting 2:USB B
  • Kleur: Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 4,19
excl. BTW € 3,46
Op voorraad
Keystone Jack Cat5e
Artikelcode: 245087
  • RJ45 naar LSA
  • Geschikt voor gatmaat: 19 mm x 15 mm
  • Getest voor Link Performance CAT 5e
Meer informatie
incl. BTW € 1,94
excl. BTW € 1,60
Op voorraad
incl. BTW € 3,25
excl. BTW € 2,69
Op voorraad