Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.7
487 beoordelingen
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018
maken gewoon waar wat ze op de website beloven !Paul op 04-09-2018

Aanbiedingen

Coupler, SC-APC - SC-APC duplex - singlemode OS2

Artikelnummer: 013733
incl. BTW  2,47
excl. BTW € 2,04
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

SC-APC - SC-APC duplex Coupler, Multimode van hoge kwaliteit tegen scherpe prijs

· SC-APC - SC-APC
· Duplex
· Multimode
· Zirconia Ceramic Sleeve
· Polymer housing
· incl. fixing material
· Kleur groen
· Zirconia Ceramic Sleeve