Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.7
491 beoordelingen
Uitstekende service en prima prijzen. Flexibel, snel en goede adviezen.Willem op 06-03-2019
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019

Aanbiedingen

C7 - Schuko

incl. BTW € 3,57 € 2,25
excl. BTW € 2,95 € 1,86
8 op voorraad
Spiraalsnoer Schuko plug > C7 connector 1.8 meter
Artikelcode: 037919
  • Merk Valueline
  • Connector 1 Euro Mannelijk
  • Connector 2 8-Vormig Vrouwelijk
  • Lengte 2 meter
  • Kleur Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 2,95
excl. BTW € 2,44
4 op voorraad
uittrekbare voedingskabel
Artikelcode: 145065
  • Connector 1: Euro Mannelijk
  • Connector 2: 8-Vormig Vrouwelijk met groeven
  • Lengte 1.2 meter
  • Versie Uittrekbaar
  • Kleur Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 7,25
excl. BTW € 5,99
1 op voorraad
Netsnoer Euro - C7 90° up/down, zwart, 2.0 m, 2 x 0.75 mm²
Artikelcode: 083915
  • Power Cable Euro - C7 90° up/down
  • Lengte: 2.0 m
  • Ader Diameter: 2 x 0.75 mm²
  • Kleur:zwart
  • Kabel Diameter: 6.8mm
  • VDE getest
Meer informatie
incl. BTW € 5,36
excl. BTW € 4,43
1 tot 2 werkdagen
Netsnoer Euro - C7 90° left/right, zwart, 2.0 m, 2 x 0.75 mm²
Artikelcode: 083922
  • Power Cable Euro - C7 90° left/right
  • Lengte: 2.0 m
  • Ader Diameter: 2 x 0.75 mm²
  • Kleur:zwart
  • Kabel Diameter: 6.8mm
  • VDE getest
Meer informatie
incl. BTW € 4,51
excl. BTW € 3,73
5 tot 10 werkdagen
Netsnoer Euro - C7 180°, zwart, 2.0 m, 2 x 0.75 mm²
Artikelcode: 076634
  • Power Cable Euro - C7 180°
  • Lengte: 2.0 m
  • Ader Diameter: 2 x 0.75 mm²
  • Kleur:zwart
  • Kabel Diameter: 7.1mm
  • VDE getest
Meer informatie
incl. BTW € 3,15
excl. BTW € 2,60
1 tot 2 werkdagen
Netsnoer Euro - C7 180°, zwart, 3.0 m, 2 x 0.75 mm²
Artikelcode: 095147
  • Power Cable Euro - C7 180°
  • Lengte: 3.0 m
  • Ader Diameter: 2 x 0.75 mm²
  • Kleur:zwart
  • Kabel Diameter: 7.1mm
  • VDE getest
Meer informatie
incl. BTW € 4,15
excl. BTW € 3,43
1 tot 2 werkdagen
Netsnoer Euro - C7 180°, zwart, 5.0 m, 2 x 0.75 mm²
Artikelcode: 095154
  • Power Cable Euro - C7 180°
  • Lengte: 5.0 m
  • Ader Diameter: 2 x 0.75 mm²
  • Kleur:zwart
  • Kabel Diameter: 7.1mm
  • VDE getest
Meer informatie
incl. BTW € 6,39
excl. BTW € 5,28
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 1m
Artikelcode: 056698
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 1m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,51
excl. BTW € 7,03
1 tot 2 werkdagen