Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel OM3 LC-LC 50-125µ duplex ruggedized 50 meter

Artikelnummer: 340716
incl. BTW  94,97
excl. BTW € 78,49
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

  • 30 Meter duplex glasvezel extra verstevigde patchkabel
  • LC / LC Connector
  • Connector met ceramice ferrule
  • Multimode
  • Ruggedized
  • Diameter 4,8 x 2,8 mm
  • Duplex
  • I-VH 2G50/125µ
  • Halogeen vrij
  • 50/125µm fiber 
  • Fiber class OM3
  • Kabel diameter 3 mm
  • Connectors met twee kleuren connector
  • Kabel kleur aqua groen
  • Per stuk verpakt met test rapport

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 50