Singlemode 09/125µ (OS2)

Glasvezel Patchkabels Singlemode 09/125µ (OS2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204817
Uw prijs
incl. BTW € 47,87
excl. BTW € 39,56
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 1m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345121
Uw prijs
incl. BTW € 63,60
excl. BTW € 52,56
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308973
Uw prijs
incl. BTW € 9,75
excl. BTW € 8,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309093
Uw prijs
incl. BTW € 10,01
excl. BTW € 8,27
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309208
Uw prijs
incl. BTW € 9,52
excl. BTW € 7,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309031
Uw prijs
incl. BTW € 9,52
excl. BTW € 7,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 289982
Uw prijs
incl. BTW € 46,54
excl. BTW € 38,46
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309147
Uw prijs
incl. BTW € 8,75
excl. BTW € 7,23
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309260
Uw prijs
incl. BTW € 8,25
excl. BTW € 6,82
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204725
Uw prijs
incl. BTW € 79,50
excl. BTW € 65,70
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308980
Uw prijs
incl. BTW € 4,22
excl. BTW € 3,49
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309086
Uw prijs
incl. BTW € 10,16
excl. BTW € 8,40
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309215
Uw prijs
incl. BTW € 9,81
excl. BTW € 8,11
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309048
Uw prijs
incl. BTW € 10,78
excl. BTW € 8,91
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204763
Uw prijs
incl. BTW € 52,27
excl. BTW € 43,20
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309154
Uw prijs
incl. BTW € 8,03
excl. BTW € 6,64
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309277
Uw prijs
incl. BTW € 8,55
excl. BTW € 7,07
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204749
Uw prijs
incl. BTW € 80,89
excl. BTW € 66,85
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204831
Uw prijs
incl. BTW € 49,92
excl. BTW € 41,26
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 2m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345169
Uw prijs
incl. BTW € 97,43
excl. BTW € 80,52
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309055
Uw prijs
incl. BTW € 11,62
excl. BTW € 9,60
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204770
Uw prijs
incl. BTW € 49,23
excl. BTW € 40,69
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309161
Uw prijs
incl. BTW € 9,33
excl. BTW € 7,71
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309284
Uw prijs
incl. BTW € 8,87
excl. BTW € 7,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204756
Uw prijs
incl. BTW € 82,24
excl. BTW € 67,97
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204800
Uw prijs
incl. BTW € 47,19
excl. BTW € 39,00
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 3m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345176
Uw prijs
incl. BTW € 67,82
excl. BTW € 56,05
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308997
Uw prijs
incl. BTW € 11,00
excl. BTW € 9,09
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309109
Uw prijs
incl. BTW € 10,59
excl. BTW € 8,75
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309222
Uw prijs
incl. BTW € 10,10
excl. BTW € 8,35
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309178
Uw prijs
incl. BTW € 9,95
excl. BTW € 8,22
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309291
Uw prijs
incl. BTW € 9,45
excl. BTW € 7,81
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308256
Uw prijs
incl. BTW € 85,67
excl. BTW € 70,80
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204824
Uw prijs
incl. BTW € 48,56
excl. BTW € 40,13
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 5m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345183
Uw prijs
incl. BTW € 100,50
excl. BTW € 83,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309000
Uw prijs
incl. BTW € 11,87
excl. BTW € 9,81
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309116
Uw prijs
incl. BTW € 11,19
excl. BTW € 9,25
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309239
Uw prijs
incl. BTW € 10,72
excl. BTW € 8,86
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309062
Uw prijs
incl. BTW € 12,45
excl. BTW € 10,29
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204787
Uw prijs
incl. BTW € 49,92
excl. BTW € 41,26
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308348
Uw prijs
incl. BTW € 53,36
excl. BTW € 44,10
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 10m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345190
Uw prijs
incl. BTW € 105,67
excl. BTW € 87,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309017
Uw prijs
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309123
Uw prijs
incl. BTW € 11,79
excl. BTW € 9,74
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309246
Uw prijs
incl. BTW € 11,30
excl. BTW € 9,34
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309079
Uw prijs
incl. BTW € 13,71
excl. BTW € 11,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 204794
Uw prijs
incl. BTW € 51,28
excl. BTW € 42,38
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309185
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309307
Uw prijs
incl. BTW € 10,04
excl. BTW € 8,30
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308263
Uw prijs
incl. BTW € 89,10
excl. BTW € 73,64
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309024
Uw prijs
incl. BTW € 13,94
excl. BTW € 11,52
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309130
Uw prijs
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309253
Uw prijs
incl. BTW € 12,22
excl. BTW € 10,10
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308331
Uw prijs
incl. BTW € 54,70
excl. BTW € 45,21
Uitloop artikel
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309192
Uw prijs
incl. BTW € 11,45
excl. BTW € 9,46
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 309345
Uw prijs
incl. BTW € 10,96
excl. BTW € 9,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 214908
Uw prijs
incl. BTW € 92,52
excl. BTW € 76,46
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308355
Uw prijs
incl. BTW € 59,60
excl. BTW € 49,26
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 15m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345206
Uw prijs
incl. BTW € 93,23
excl. BTW € 77,05
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308324
Uw prijs
incl. BTW € 58,12
excl. BTW € 48,03
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 25 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 25 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308270
Uw prijs
incl. BTW € 95,95
excl. BTW € 79,30
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 212010
Uw prijs
incl. BTW € 60,19
excl. BTW € 49,74
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 20m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345213
Uw prijs
incl. BTW € 103,81
excl. BTW € 85,79
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 30 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 30 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308287
Uw prijs
incl. BTW € 99,37
excl. BTW € 82,12
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 30 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 30 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308379
Uw prijs
incl. BTW € 67,05
excl. BTW € 55,41
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 25m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 25m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345220
Uw prijs
incl. BTW € 114,38
excl. BTW € 94,53
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 212027
Uw prijs
incl. BTW € 61,58
excl. BTW € 50,89
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360742
Uw prijs
incl. BTW € 81,80
excl. BTW € 67,60
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 30m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 30m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345237
Uw prijs
incl. BTW € 126,30
excl. BTW € 104,38
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 30 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 30 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308317
Uw prijs
incl. BTW € 68,38
excl. BTW € 56,51
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 40 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 40 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 308300
Uw prijs
incl. BTW € 106,21
excl. BTW € 87,78
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360636
Uw prijs
incl. BTW € 81,80
excl. BTW € 67,60
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 1 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360513
Uw prijs
incl. BTW € 125,01
excl. BTW € 103,31
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 2 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 362562
Uw prijs
incl. BTW € 83,50
excl. BTW € 69,01
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 35m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 35m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345244
Uw prijs
incl. BTW € 135,54
excl. BTW € 112,02
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360650
Uw prijs
incl. BTW € 85,17
excl. BTW € 70,39
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 2 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360537
Uw prijs
incl. BTW € 126,65
excl. BTW € 104,67
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360759
Uw prijs
incl. BTW € 85,17
excl. BTW € 70,39
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 40m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 40m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345251
Uw prijs
incl. BTW € 146,14
excl. BTW € 120,78
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 3 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360544
Uw prijs
incl. BTW € 143,55
excl. BTW € 118,64
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360766
Uw prijs
incl. BTW € 88,56
excl. BTW € 73,19
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 50m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 50m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345268
Uw prijs
incl. BTW € 146,91
excl. BTW € 121,41
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360667
Uw prijs
incl. BTW € 88,56
excl. BTW € 73,19
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360773
Uw prijs
incl. BTW € 97,02
excl. BTW € 80,18
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 60m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 60m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345275
Uw prijs
incl. BTW € 157,20
excl. BTW € 129,92
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360681
Uw prijs
incl. BTW € 97,02
excl. BTW € 80,18
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 5 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360551
Uw prijs
incl. BTW € 131,55
excl. BTW € 108,72
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360704
Uw prijs
incl. BTW € 105,48
excl. BTW € 87,17
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 10 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360568
Uw prijs
incl. BTW € 139,74
excl. BTW € 115,49
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360780
Uw prijs
incl. BTW € 105,48
excl. BTW € 87,17
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 70m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 70m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345367
Uw prijs
incl. BTW € 172,68
excl. BTW € 142,71
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360711
Uw prijs
incl. BTW € 110,27
excl. BTW € 91,13
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 15 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360575
Uw prijs
incl. BTW € 147,95
excl. BTW € 122,27
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360797
Uw prijs
incl. BTW € 110,27
excl. BTW € 91,13
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 80m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 80m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345374
Uw prijs
incl. BTW € 177,83
excl. BTW € 146,97
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) DIAMOND OS2 20 meter
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360582
Uw prijs
incl. BTW € 156,11
excl. BTW € 129,02
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 25 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 25 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360803
Uw prijs
incl. BTW € 118,45
excl. BTW € 97,89
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 90m
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345398
Uw prijs
incl. BTW € 188,16
excl. BTW € 155,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) DIAMOND OS2 25 meter
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 25 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 354109
Uw prijs
incl. BTW € 118,45
excl. BTW € 97,89
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) DIAMOND OS2 30 meter
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 30 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 360810
Uw prijs
incl. BTW € 126,65
excl. BTW € 104,67
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding

Gezocht: PHP Developer