Multimode 50/125µ (OM3)

Glasvezel Patchkabels Multimode 50/125µ (OM3)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Glasvezel Patchkabel Duplex LC>LC 50/125 µ OM3 Tight Buffer 80 mtr.
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 �
  • OM3
  • 80 meter
  • Multimode
  • LSZH
  • Tight Buffer
  • Aqua
Meer informatie
Artikelcode: 331196
Uw prijs
incl. BTW € 294,70
excl. BTW € 243,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 30 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 30 meter
Meer informatie
Artikelcode: 094034
Uw prijs
incl. BTW € 34,44
excl. BTW € 28,46
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 1 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248972
Uw prijs
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 90m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347354
Uw prijs
incl. BTW € 488,55
excl. BTW € 403,76
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 1m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 346913
Uw prijs
incl. BTW € 97,13
excl. BTW € 80,27
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 2 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248989
Uw prijs
incl. BTW € 7,38
excl. BTW € 6,10
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 2m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 346937
Uw prijs
incl. BTW € 101,48
excl. BTW € 83,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 3 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248996
Uw prijs
incl. BTW € 8,23
excl. BTW € 6,80
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 3m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 346951
Uw prijs
incl. BTW € 105,84
excl. BTW € 87,47
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 7 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249016
Uw prijs
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 10 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249023
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 5m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 346999
Uw prijs
incl. BTW € 114,51
excl. BTW € 94,64
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 10m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347019
Uw prijs
incl. BTW € 136,27
excl. BTW € 112,62
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 15m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347071
Uw prijs
incl. BTW € 158,01
excl. BTW € 130,59
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 20m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347095
Uw prijs
incl. BTW € 179,77
excl. BTW € 148,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 25m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 25m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347125
Uw prijs
incl. BTW € 201,50
excl. BTW € 166,53
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 30m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 30m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347163
Uw prijs
incl. BTW € 223,26
excl. BTW € 184,51
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 35m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 35m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347194
Uw prijs
incl. BTW € 245,00
excl. BTW € 202,48
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 40m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 40m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347224
Uw prijs
incl. BTW € 266,76
excl. BTW € 220,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 50m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 50m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347248
Uw prijs
incl. BTW € 310,24
excl. BTW € 256,40
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 60m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 60m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347255
Uw prijs
incl. BTW € 353,74
excl. BTW € 292,35
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 70m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 70m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347309
Uw prijs
incl. BTW € 397,21
excl. BTW € 328,27
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 80m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 80m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347323
Uw prijs
incl. BTW € 440,71
excl. BTW € 364,22
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 100m
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 100m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 347057
Uw prijs
incl. BTW € 527,69
excl. BTW € 436,11
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 0.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024253
Uw prijs
incl. BTW € 8,46
excl. BTW € 6,99
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 0.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024437
Uw prijs
incl. BTW € 7,51
excl. BTW € 6,21
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 1 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024260
Uw prijs
incl. BTW € 8,88
excl. BTW € 7,34
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 1 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024444
Uw prijs
incl. BTW € 7,96
excl. BTW € 6,58
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM3 1 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027889
Uw prijs
incl. BTW € 6,27
excl. BTW € 5,18
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 2 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024291
Uw prijs
incl. BTW € 9,78
excl. BTW € 8,08
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 2 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024475
Uw prijs
incl. BTW € 8,85
excl. BTW € 7,31
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 3 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024314
Uw prijs
incl. BTW € 10,65
excl. BTW € 8,80
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 3 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024499
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024321
Uw prijs
incl. BTW € 12,41
excl. BTW € 10,26
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024505
Uw prijs
incl. BTW € 11,48
excl. BTW € 9,49
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 10 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024277
Uw prijs
incl. BTW € 16,82
excl. BTW € 13,90
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 15 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024284
Uw prijs
incl. BTW € 21,22
excl. BTW € 17,54
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 20 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024307
Uw prijs
incl. BTW € 25,63
excl. BTW € 21,18
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 7.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024512
Uw prijs
incl. BTW € 13,69
excl. BTW € 11,31
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 15 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024468
Uw prijs
incl. BTW € 20,29
excl. BTW € 16,77
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 5 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248880
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 20 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024482
Uw prijs
incl. BTW € 24,71
excl. BTW € 20,42
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM3 1 meter
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249566
Uw prijs
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM3 2 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027919
Uw prijs
incl. BTW € 7,16
excl. BTW € 5,92
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 7 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248897
Uw prijs
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 10 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248903
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 15 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 257356
Uw prijs
incl. BTW € 20,29
excl. BTW € 16,77
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 20 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 20 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 310112
Uw prijs
incl. BTW € 25,03
excl. BTW € 20,69
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM3 5 meter
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249603
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM3 7 meter
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249610
Uw prijs
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 80 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 80 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 316688
Uw prijs
incl. BTW € 56,70
excl. BTW € 46,86
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM3 10 meter
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249627
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM3 15 meter
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 257349
Uw prijs
incl. BTW € 20,29
excl. BTW € 16,77
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM3 3 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027933
Uw prijs
incl. BTW € 8,03
excl. BTW € 6,64
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 0.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024345
Uw prijs
incl. BTW € 7,53
excl. BTW € 6,22
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 1 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024352
Uw prijs
incl. BTW € 6,03
excl. BTW € 4,98
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 2 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024383
Uw prijs
incl. BTW € 8,85
excl. BTW € 7,31
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 3 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024406
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024413
Uw prijs
incl. BTW € 11,48
excl. BTW € 9,49
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 7.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024420
Uw prijs
incl. BTW € 13,69
excl. BTW € 11,31
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 10 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024369
Uw prijs
incl. BTW € 15,90
excl. BTW € 13,14
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 15 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024376
Uw prijs
incl. BTW € 20,29
excl. BTW € 16,77
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 20 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 024390
Uw prijs
incl. BTW € 24,71
excl. BTW € 20,42
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 1 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249276
Uw prijs
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 2 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249283
Uw prijs
incl. BTW € 7,38
excl. BTW € 6,10
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 3 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249290
Uw prijs
incl. BTW € 8,23
excl. BTW € 6,80
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 5 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249306
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 10 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249320
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 15 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 262558
Uw prijs
incl. BTW € 17,19
excl. BTW € 14,21
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 50/125 µ OM3 20 meter
  • LC > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 20 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 265863
Uw prijs
incl. BTW € 21,55
excl. BTW € 17,81
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM3 10 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027896
Uw prijs
incl. BTW € 14,21
excl. BTW € 11,74
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 1 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248279
Uw prijs
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 2 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248286
Uw prijs
incl. BTW € 7,38
excl. BTW € 6,10
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 1 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248538
Uw prijs
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 3 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248293
Uw prijs
incl. BTW € 8,23
excl. BTW € 6,80
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 2 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248545
Uw prijs
incl. BTW € 7,48
excl. BTW € 6,18
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 3 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248552
Uw prijs
incl. BTW € 8,30
excl. BTW € 6,86
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 3 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248309
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 5 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248569
Uw prijs
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 7 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248316
Uw prijs
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM3 10 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248323
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 7 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248576
Uw prijs
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 10 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248729
Uw prijs
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 15 meter
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 257332
Uw prijs
incl. BTW € 17,68
excl. BTW € 14,61
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding